The Wouters Brothers

Click here to edit subtitle

Uitslagen Rutger

2017 - 4e jaars elite zonder contract

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 19 februari
Heusden-Zolder
Clubkampioenschap
80 km
27
5
zondag 26 februari
Brustem Sint-Truiden
1.12B
120 km
129
12
zondag 5 maart
Zepperen
1.18 Open
66 km
100
1
zaterdag 11 maart
Wetteren
1.12B
115 km
161
34
zondag 19 maart
Booischot Pijpelheide
1.18 Open
84 km
103
5
zaterdag 25 maart
Beerzel (Putte)
1.12B
120 km
163
35
zondag 26 maart
Sint-Truiden
1.12B
119 km
164
DNF (pech 2e r)
zaterdag 1 april
Amay
1.12
108 km
169
2
donderdag 6 april
PK Ploegentijdrijden Stok-Kortenaken
Tijdrit - PK
17,6 km
7
2 (tijd: 21'44"387,
op 1"086, gem. 48,57 km/h) 
zaterdag 8 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
Tijdrit - PK
32,8 km
El. z.c.: 6
El+U23: 11
El. zc: 2
Totaal: 2
(tijd: 43'30"484, op 11"563, gem. 45,23 km/h)
zondag 9 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
99 km
98
4
vrijdag 14 april
Heist Op Den Berg (Zonderschot)
1.12B
110 km
138
16
zaterdag 15 april
Zutendaal
1.18 Open
80 km
134
3
maandag 17 april
Retie
1.12B
119 km
95
6
dinsdag 18 april
Neerpelt
1.18 Open
100 km
75
1
zaterdag 22 april
G.P. Juul Marinus Zandhoven Pulderbos
Elite 1.12 - IC2
140 km
148
1
zondag 23 april
Nieuwrode
1.18 Open
99 km
133
1
maandag 1 mei
Kortessem
1.12B
114 km
129
1
Mabs4.0: 1
donderdag 4 mei
Kortenaken
1.12B
120 km
169
138
zondag 7 mei
Grote Prijs Vilvoorde
Elite 1.12 - IC2
147 km
125
5
zondag 14 mei
PK Hamont-Achel
1.12A
121,5 km
71
3
L.El.zc: 1
zondag 21 mei
Othée
1.18.2
82,5 km
64
5
donderdag 25 mei
Tienen
1.12B
119 km
139
5
zondag 28 mei
Grote Prijs Wezembeek-Oppem
Elite 1.12 - IC2 BVB
139,2 km
140
94
Stand: 25 (ged.)
Team BVB: 16
dinsdag 30 mei
Mol Rauw
1.12B
120 km
61
4
zaterdag 3 juni
Houthalen-Helchteren
1.12B
120 km
55
1
zondag 4 juni
Sinksenkoers Averbode
Elite 1.12 - IC2
132,5 km
146
5
maandag 5 juni
Hoegaarden-Meldert
1.18 Open
88,8 km
53
1
zondag 11 juni
Kotem-Maasmechelen
1.12B
103 km
61
19
zaterdag 17 juni
Binderveld
1.12B
116,2 km
65
5
zondag 25 juni
Heusden-Zolder
1.12B
106,3 km
62
7
zondag 2 juli
BK Ploegentijdrijden Borlo (B-titel)
TT - TTT
45 km
28
6 (tijd: 58'32"281
46,12 km/h)
maandag 3 juli
Schaal Schoeters Beveren
Elite 1.12 - IC1
156 km
152
10
maandag 17 juli
Nieuwerkerken
1.12B
105,4 km
91
31
zondag 23 juli
Kerniel
1.12A
145 km
100
9
Mabs4.0: 1
woensdag 26 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 1: Hakendover
Elite 2.12 - IC2
147,6 km
143
90
Stand: 90
Rushes: 3
Team: 20
donderdag 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 2: Leefdaal (tijdrit)
Elite 2.12 - IC2
9 km
135
8 (12'19"969)
Stand: 20
Punten: 14
Rushes: 3
Team: 17
vrijdag 28 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 3: Leefdaal
Elite 2.12 - IC2
153,6 km
134
52
Stand: 20
Punten: 17
Rushes: 2
Berg: 11
Team: 14
zaterdag 29 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 4: Landen
Elite 2.12 - IC2
140 km
123
8
Stand: 18
Punten: 13
Rushes: 2
Berg: 12
Team: 11
zondag 30 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 5: Rillaar
Elite 2.12 - IC2
154 km
121
3
Stand: 13
Punten: 6
Rushes: 2
Berg: 5
Team: 9
maandag 31 juli
Lommel-Barrier
1.12B
114 km
47
1
zondag 6 augustus
Rapertingen
1.12B
118 km
78
1
woensdag 9 augustus
Grobbendonk
1.18 Open
90 km
92
1
zondag 13 augustus
BK Stabroek
1.12 Elite z.c. - BK
148,4 km
142
13
maandag 14 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.18 Open
99 km
85
1
donderdag 17 augustus
Hoeleden
1.12B
112 km
58
5
zondag 20 augustus
Memorial Gilbert Letêcheur - Hotton
Elite 1.12 - IC2 BVB
158,3 km
152
15
BvB: 41
maandag 21 augustus
Dernyspektakel 's-Gravenwezel
Elite IND - Criterium
19,5 km
19,5 km
26 km
12
Reeks 1: 9
Afvalling: 11
Finale: 6
vrijdag 25 augustus
Aarschot
1.12 - GO
70 km
36
5
zaterdag 26 augustus
G.P. Georges Lassaut - Rummen
Elite 1.12 - IC2 BVB
140 km
139
113
BvB: 42
zondag 27 augustus
Pijl van Heerlerheide
Elite-Mannen/U23
80 km
51
4
maandag 28 augustus
Putte
1.12 - GO
70 km
30
5
dinsdag 29 augustus
Tremelo-Baal
1.12B
120 km
97
13
 

2016 - 3e jaars elite zonder contract

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 28 februari
Brustem
1.12B
120 km
135
16 (9e in spurt)
zondag 6 maart
Neerlinter-Heide
1.12B
104 km
103
2
zaterdag 12 maart
Perwez
1.12
115,36 km
111
DNF (na 4r)
zondag 20 maart
Zuidkempense Pijl Mol
Elite 1.12 IC1
160 km
190
77
zondag 27 maart
Sint-Truiden
1.12B
120 km
137
DNF
dinsdag 29 maart
Neerpelt
1.12C
100 km
71
DNF (lek na 2km)
zaterdag 9 april
PK tijdrijden Leopoldsburg
TT - PK
32,8 km
El.z.c.: 5
Tot: 17
El.z.c.: 3
Tot.: 6
zondag 10 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
108,9 km
108
3
zaterdag 16 april
Zutendaal
1.12C
80 km
101
2
zondag 17 april
Nieuwrode
1.12C
99 km
78
(1e pel.spurt)
zaterdag 23 april
Grote Prijs Juul Marinus Zandhoven
Elite 1.12 IC2
138 km
144
17 (1e spurt)
zondag 24 april
Molenstede
1.12B
118 km
73
12
zondag 1 mei
Kortessem
1.12B
114 km
131
12
Mabs4.0: 12
zondag 8 mei
Houthalen-Helchteren
Elites m.c./z.c./U23
160 km
94
17
zaterdag 14 mei
Houthalen-Helchteren
1.12B
120 km
55
2
zondag 15 mei
Sinksenkoers Morgan Blue Classic - Averbode
Elite 1.12 IC2
140 km
145
2
maandag 16 mei
Meldert-Hoegaarden
1.12C
90 km
58
1
zondag 22 mei
Othée
1.18.2
82,5 km
65
1
zondag 29 mei
Wezembeek-Oppem
Elite 1.12 IC2
142,8 km
121
1
donderdag 2 juni
Stok-Kortenaken
1.12B
120 km
89
4
zondag 5 juni
Memorial Philippe Van Coningsloo
ME 1.2 UCI - TOPC
182,9 km
180
56 (massaspurt)
zaterdag 11 juni
Nieuwrode
1.12B
117 km
97
DNF (spaak)
zondag 12 juni
Aartselaar
1.12B
118 km
67
13
vrijdag 17 juni
Buchten
Elite/U23/Amat.
92 km
61
AFG (noodweer)
Mabs4.0: 3
zaterdag 18 juni
Binderveld
1.12B
116,2 km
47
6
zondag 19 juni
Bergcriterium Brunssum
Elite/U23/Amat.
102,6 km
80
6
Mabs4.0: 1
dinsdag 21 juni
Romsée
1.18.2
72 km
56
1
woensdag 22 juni
Tienen
1.12B
111 km
87
18
zaterdag 25 juni
Jeuk (Gingelom)
1.12B
103,4 km
79
DNF (halfkoers)
zondag 26 juni
Heusden-Zolder
1.12C
100 km
34
3
donderdag 30 juni
Oplinter-Tienen
1.12B
118 km
114
DNF (lek na 5km)
zondag 3 juli
BK Ploegentijdrit Borlo
Tijdrit - TTT - BK
45 km
29
9
zaterdag 9 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
75
5
vrijdag 15 juli
Geel
1.12B
96 km
102
4
maandag 18 juli
Nieuwerkerken
1.12B
114 km
83
62
zondag 24 juli
Kerniel
1.12B - PK
119 km
118
19
PK El.zc: 4
Mabs4.0: 2
woensdag 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 1: Rillaar
Elite 2.12 IC1
155 km
164
31
Stand: 31 (40")
Rushes: 5
donderdag 28 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 2: Stok-Kortenaken
Elite 2.12 IC1
156 km
159
19
Stand: 25 (49")
Rushes: 5
vrijdag 29 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 3: tijdrit Landen
Elite 2.12 IC1
8,8 km
152
10 (11'31"176)
Stand: 17 (54")
Punten: 22
Rushes: 5
zaterdag 30 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 4: Leefdaal
Elite 2.12 IC1
153 km
151
78 (val 1e ronde)
Stand: 15 (54")
Punten: 27
Rushes: 6
zondag 31 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
rit 5: Pepingen
Elite 2.12 IC1
159 km
138
58
Stand: 15 (54")
Punten: 31
Rushes: 7
maandag 1 augustus
Lommel-Barrier
1.12B
114 km
50
1
dinsdag 2 augustus
Tremelo-Baal
1.12B
119 km
55
6
zondag 7 augustus
Antwerpse Havenpijl
ME 1.2 UCI - TOPC
178 km
193
DNF
woensdag 10 augustus
Grobbendonk
1.12C
90 km
90
67
zondag 14 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
108 km
70
4
maandag 15 augustus
Tielt-Winge
1.12B
117 km
64
19
donderdag 18 augustus
Hoeleden
1.12B
120 km
91
DNF
maandag 22 augustus
Geetbets
1.12B
119 km
42
4
dinsdag 23 augustus
GP Rene Paquot - Jauche (2-daagse 25/8)
1.12
115 km
40
13
donderdag 25 augustus
GP Georges Charlier - Jauche (2-d 23/8)
1.12
115 km
41
4
Eindstand: 5
vrijdag 26 augustus
Aarschot
1.12 GO
70 km
26
4
maandag 29 augustus
Putte
1.12 GO
70 km
31
3
zaterdag 3 september
Zutendaal
1.12B
115 km
84
DNF
Mabs4.0: 2
zondag 4 september
Meerhout
Elite 1.12 IC2
137 km
138
11
dinsdag 6 september
Booischot-Pijpelheide
1.12B
120 km
59
1
zaterdag 10 september
Geel
1.12B
100 km
76
8
zondag 11 september
Zepperen
1.12B
120 km
47
5
woensdag 14 september
GP Jean-Pierre Monseré - Retie
1.12A
140 km
109
48
zondag 18 september
Meerle (Hoogstraten)
1.12B
108 km
86
21
woensdag 28 september
Kemzeke - Stekene
1.12B
112,8 km
62
4
zondag 2 oktober
Porcheresse
1.18.2
80,3 km
60
1
zaterdag 8 oktober
Lommel Kolonie
1.12B
106 km
49
6
zondag 9 oktober
Alken
1.12C
98,8 km
75
16
dinsdag 11 oktober
Heist Op Den Berg (Goor)
1.12B
101 km
86
24
 

2015 - 2e jaars elite zonder contract

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 22 februari
Runkelen-Duras
Clubkamp.
81,7 km
35
4
El.z.c.: 2
zondag 1 maart
Omloop van Haspengouw - Brustem - Sint-Truiden
1.12B
118 km
161
17 (2e in spurt)
zondag 8 maart
Neerlinter-Heide
1.12B
120 km
137
81
zondag 15 maart
Nieuwrode
1.12C
95 km
186
115
zondag 22 maart
Zuid-Kempense Pijl Mol-Sluis
Elite 1.12IC1
149,1 km
197
119
zondag 5 april
Kortenbos (Sint-Truiden)
1.12B
120 km
162
8
maandag 6 april
Retie
1.12B
120 km
135
97
zaterdag 11 april
PK tijdrijden Leopoldsburg
TT - PK
32,8 km
El.zc: 5
Tot: 14
El.zc: 5 (46'34")
Tot: 10
zondag 12 april
Duffel
1.12B
109 km
229
ongeveer 150e (achteraan pel.)
zaterdag 18 april
Zutendaal
1.12C
80 km
104
80
zondag 19 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
109 km
70
2
zondag 26 april
Molenstede
1.12B
118 km
143
3
vrijdag 1 mei
Kortessem (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
114 km
128
15 (3e pel. spurt)
Mediaan: 15
zaterdag 2 mei
Alken
Gentlemen
65 km
83
1
maandag 11 mei
Mal-Tongeren
1.12B
100 km
51
15
dinsdag 12 mei
Lutlommel - Lommel
1.12B
112 km
67
17
donderdag 14 mei
Herk-de-Stad
1.12B
113 km
72
3
zaterdag 16 mei
Houthalen-Helchteren
Elite m.c./z.c./U23
170 km
127
82
dinsdag 19 mei
Booischot
1.12B
120 km
96
15
zaterdag 23 mei
Houthalen-Helchteren
1.12B
120 km
81
4
zondag 24 mei
Sinksenkoers Scherpenheuvel-Zichem - Averbode
Elite 1.12IC2
135 km
145
15
maandag 25 mei
Meldert-Hoegaarden
1.12C
91 km
75
3
donderdag 28 mei
Begijnendijk
1.12B
119 km
121
18
zaterdag 30 mei
Rotselaar
1.12C
96 km
115
1
dinsdag 2 juni
Mol Rauw
1.12B
117 km
60
11
zondag 7 juni
Hamont-Achel
1.12B
112,5 km
56
10
vrijdag 19 juni
Buchten (Mediaan Euregioklassement)
Elite/U23/Amat.
92 km
70
13
Mediaan: 2
zondag 21 juni
Brunssum (Mediaan Euregioklassement)
Elite/U23/Amat.
102,6 km
40
5
Mediaan: 1
woensdag 24 juni
Stadsprijs Tienen
1.12B
111 km
125
99
zondag 28 juni
Heusden-Zolder
1.12C
115 km
68
7
zaterdag 11 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
72
2
zondag 19 juli
Kerniel - Borgloon (Mediaan Euregioklassement)
1.12B - PK
109,7 km
101
26
Mediaan: 1
woensdag 22 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1: Rillaar
Elite 2.12 IC1
154,6 km
195
28
Stand: 28
Rushes: 6
Ploeg: 3
donderdag 23 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 2: Leefdaal
Elite 2.12 IC1
153,6 km
171
53
Stand: 24
Rushes: 9
Combinatie: 30
Ploeg: 4
vrijdag 24 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 3: Gooik (tijdrit)
Elite 2.12 IC1
9,4 km
155
53 (11'45"953)
Stand: 28
Rushes: 9
Combinatie: 34
Ploeg: 7
zaterdag 25 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 4: Ottenburg
Elite 2.12 IC1
152 km
155
30
Stand: 29
Rushes: 15
Combinatie: 41
Ploeg: 6
zondag 26 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 5: Merchtem
Elite 2.12 IC1
156,3 km
121
78
Stand: 30
Rushes: 17
Combinatie: 46
Ploeg: 6
maandag 27 juli
Lommel-Barrier
1.12B
114 km
51
19 (3e spurt)
dinsdag 28 juli
Tremelo
1.12B
108 km
101
DNF (op 2r)
vrijdag 31 juli
RaboRonde Heerlen (Natour criterium)
Professionals
80 km
30
27
zondag 2 augustus
Hasselt
1.12B
120 km
56
10 (aanvallend)
woensdag 5 augustus
Grobbendonk
1.12C
118 km
61
18
zondag 9 augustus
25e Antwerpse Havenpijl
ME1.2 UCI (TOPC)
183 km
180
DNF
zondag 16 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
108 km
71
3
maandag 17 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.12C
99 km
71
6
zondag 23 augustus
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
1.12B
116 km
67
DNF
zaterdag 29 augustus
Grote Prijs Georges Lassaut Rummen
Elite 1.12 - IC2
140 km
135
118 (spurt aangetrokken)
zaterdag 5 september
Zutendaal (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
115 km
71
10
Mediaan: 1
zondag 6 september
Molenbeek-Wersbeek
1.12B
116 km
49
14 (lek)
zondag 13 september
Schoot-Tessenderlo
1.12C
97,2 km
57
48
woensdag 16 september
GP Jean-Pierre Monseré - Retie
1.12A
139 km
104
72
zondag 20 september
Meerle (Hoogstraten)
1.12B
108 km
62
19
zaterdag 26 september
Tienen
Elite 1.12 Open
156 km
162
111
zondag 4 oktober
Porcheresse
1.18.2
82,5 km
71
1
zaterdag 10 oktober
Lommel-Kolonie
1.12B
104 km
66
DNF
zondag 11 oktober
Alken
1.12C
99 km
76
5
dinsdag 13 oktober
Heist op den Berg
1.12B
101 km
73
31
zondag 18 oktober
PK Cyclocross Heusden-Zolder (Eversel)
Veldrijden Form. B
55'26"
40
34
 

2014 - 1e jaars elite zonder contract

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 16 februari
Zepperen
Clubkamp.
97 km
40
27
zondag 2 maart
Brustem - Sint-Truiden
1.12B
118 km
156
32
zondag 9 maart
Neerlinter-Heide
1.12B
120 km
123
12 (6e peloton)
zondag 16 maart
Omloop van het Waasland
ME 1.2 UCI
192 km
183
123
zondag 23 maart
Zuidkempense Pijl Mol-Sluis
1.12 IC1
157 km
198
59
zaterdag 29 maart
Putte (Beerzel)
1.12B
120 km
283
125
zondag 30 maart
Meer (Hoogstraten)
1.12B
115,7 km
166
DNF (val)
donderdag 1 mei
Kortessem (Mediaan Euregioklaseement)
1.12B
113,4 km
97
27
maandag 5 mei
Mal-Tongeren
1.12B
90,2 km
82
30
zondag 11 mei
Zonhoven (Open PK)
1.12B
104,5 km
75
10
El.zc LB: 6
zaterdag 17 mei
Othée
1.18.2
78 km
100
DNF (na 75 km)
zondag 25 mei
Ramsel Herselt
1.12B
119 km
123
DNF (na 9 r)
zondag 1 juni
Hamont-Achel
1.12B
112,5 km
45
3
zondag 8 juni
Heusden-Zolder (Eversel)
1.12C
102 km
33
DNF (val na 15 km)
zondag 15 juni
Kotem-Maasmechelen
1.12B
106 km
56
21
vrijdag 20 juni
Buchten (NL) (Mediaan Euregioklaseement)
Crit.
92 km
83
24
Mediaan: 9
zondag 22 juni
Brunssum (NL) (Mediaan Euregioklaseement)
Crit.
102,6 km
60
30
Mediaan: 7
zaterdag 5 juli
Kontich
1.12C
83,7 km
101
76 (gedeeld)
zaterdag 12 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
85
20
zondag 13 juli
Montenaken
1.12C
77 km
48
1
maandag 14 juli
Nieuwerkerken
1.12B
114 km
59
26
dinsdag 15 juli
Keerbergen
1.12B
114,4 km
144
71
zondag 20 juli
Kerniel (Mediaan Euregioklaseement)
1.12B
109,7 km
117
73 (gedeeld)
Mediaan: 8
woensdag 23 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1: Rillaar
2.12 IC1
154,6 km
197
123 (op 2r)
Stand: 123
donderdag 24 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 2: Hoegaarden
2.12 IC1
147 km
172
86
Stand: 109
vrijdag 25 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 3: tijdrit Pepingen
2.12 IC1
10,5 km
165
76
Stand: 100
zaterdag 26 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 4: Ottenburg
2.12 IC1
155 km
165
129 (op 1r)
Stand: 114
zondag 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 5: Merchtem
2.12 IC1
156 km
143
29
23 - 27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
2.12 IC1
623,1 km
197
112
maandag 28 juli
Lommel
1.12B
114,4 km
61
29
dinsdag 29 juli
Kapellen
1.12 GO
70,0 km
46
19
zondag 3 augustus
Rapertingen (Hasselt)
1.12B
115,5 km
64
8 (materiaalpech)
woensdag 6 augustus
Grobbendonk
1.12C
118,8 km
56
6
donderdag 7 augustus
Halen
1.12B
127 km
110
34
zondag 10 augustus
Geel (Elsum)
1.12B
102,3 km
57
21 (op 11r)
zondag 17 augustus
Liedekerkse Pijl
1.12 BvB
165 km
181
DNF (halfweg)
maandag 18 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.12C
99 km
54
4
zondag 24 augustus
BK Tervuren-Vossem
1.12 - BK
158 km
184
137
zaterdag 30 augustus
Boortmeerbeek-Schiplaken
1.12C
90 km
63
3
maandag 1 september
Putte (Mechelen)
1.12 GO
70 km
36
16
donderdag 4 september
Rummen-Geetbets
1.12 IC2
144 km
107
52
zaterdag 6 september
Zutendaal (Mediaan Euregioklaseement)
1.12B
115 km
76
28
Stand: 8
zondag 7 september
Molenbeek-Wersbeek
1.12B
116 km
90
33
zaterdag 13 september
Nieuwkerken-Waas
1.12 IC1
155 km
133
111
zondag 14 september
Schoot-Tessenderlo
1.12C
97,2 km
68
12
woensdag 17 september
Retie
1.12A
140 km
151
19
zaterdag 20 september
Kleine Brogel
1.12C
80 km
75
2
zondag 21 september
Meerhout
1.12 IC2
134,4 km
111
peloton (op 2r)
zaterdag 27 september
Tienen
Elite 1.12 Open
156 km
152
37
zondag 5 oktober
Nieuwrode
1.12C
92,4 km
91
2
zaterdag 11 oktober
Lommel - Kolonie
1.12B
104 km
91
9
zondag 12 oktober
Alken
1.12C
99 km
100
15
dinsdag 14 oktober
Heist-Goor
1.12B
101 km
76
13
 

2013 - 4e jaars belofte

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 17 februari
Oefenkoers Leopoldsburg
Clubkamp.
80 km
62
41
zondag 3 maart
IC Brussel-Zepperen
1.12 IC
150 km
195
120
zondag 10 maart
Nieuwrode
1.12B
117,6 km
181
67
zondag 17 maart
IC Mol-Sluis
1.12 IC
150 km
185
126
zondag 31 maart
Sint-Truiden
1.12B
120 km
116
28
maandag 1 april
Retie
1.12B
120 km
132
62
zondag 7 april
Tourinnes-St.Lambert
1.12/1.13
116,6 km
104
97
dinsdag 9 april
PK Ploegentijdrijden Orsmaal
TT - PK
18 km
14
2
zaterdag 13 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
TT - PK
32,8 km
9
3
zondag 14 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
110 km
136
15
zaterdag 20 april
Zutendaal (BK voor studenten)
1.12C
80 km
102
10 (4e student)
zondag 28 april
PK Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
131,6 km
75
Totaal: 29
U23: 21
woensdag 1 mei
Kortessem (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
121,5 km
110
68
zondag 5 mei
Othée
1.12/1.13
117 km
69
13
maandag 6 mei
Mal
1.12B
100 km
52
10
donderdag 9 mei
Herk-de-Stad
1.12B
112,7 km
92
13
zondag 12 mei
Herderen Riemst
1.12B
103 km
58
2
donderdag 16 mei
Tour de l'Isard rit 1: Boulogne - Boulogne
MU 2.2
162,6 km
108
93
vrijdag 17 mei
Tour de l'Isard rit 2: St-Girons - Carla-Bayle
MU 2.2
164,5 km
108
84
zaterdag 18 mei
Tour de l'Isard rit 3: Le Mas-d'Azil - Goulier-Neige
MU 2.2
124 km
108
66
zondag 19 mei
Tour de l'Isard rit 4: Foix - St-Girons
MU 2.2
161,3 km
108
58
16-19 mei
Tour de l'Isard
MU 2.2
612,4 km
108
68
zondag 26 mei
Hoksem-Hoegaarden
1.12B
117 km
73
8
dinsdag 28 mei
Mol Rauw
1.12B
117 km
78
14
donderdag 30 mei
Bierbeek
1.12B
115 km
65
DNF (training)
zondag 2 juni
Kotem
1.12B
106 km
71
8
woensdag 5 juni
Nieuwrode
1.12B
117 km
105
DNF (training)
donderdag 6 juni
Kortenaken
1.12B
120 km
102
32
donderdag 13 juni
Tour des Pays de Savoie rit 1: Châtel – Passy sur le plateau d'Assy
ME 2.2
131,8 km
111
82
vrijdag 14 juni
Tour des Pays de Savoie rit 2: Chambéry - Le Plateau de Solaison
ME 2.2
148,5 km
95
75
zaterdag 15 juni
Tour des Pays de Savoie rit 3: Thorens-Glières - Valmeinier
ME 2.2
162,3 km
91
67
zondag 16 juni
Tour des Pays de Savoie rit4: St.Michel-de-Maurienne - La Toussuire
ME 2.2
100,4 km
80
DNF (val+lek)
13-16 juni
Tour des Pays de Savoie
ME 2.2
543 km
111
DNF4
dinsdag 18 juni
Romsée
1.18.2
72 km
46
11
zaterdag 22 juni
Nieuwerkerken
1.12B
116,2 km
137
58
zondag 23 juni
Halen
1.12B
117 km
95
15
zaterdag 29 juni
Jeuk-Gingelom
1.12B
115,2 km
84
19
zondag 30 juni
Heusden-Zolder
1.12C
100 km
80
4
woensdag 3 juli
Herenthout
1.12B
113,4 km
115
DNF (val)
zaterdag 6 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
170
82 (val)
maandag 15 juli
Tour de la province de Liège rit 1: Blegny
2.12 IC
140,6 km
164
135
Klass: 135
dinsdag 16 juli
Tour de la province de Liège rit 2: Waremme
2.12 IC
157,3 km
153
141
Klass: 142
woensdag 17 juli
Tour de la province de Liège rit 3: Ans
2.12 IC
140,3 km
147
DNF
donderdag 18 juli
Tour de la province de Liège rit 4: Aywaille
2.12 IC
156,2 km
137
DNS
vrijdag 19 juli
Tour de la province de Liège rit 5: Seraing
2.12 IC
148,5 km
128
DNS
15 - 19 juli
Tour de la province de Liège
2.12 IC
742,9 km
164
DNF3
zondag 21 juli
Hulshout
1.12A
140 km
208
DNF (op 2r)
zondag 28 juli
Dilsen-Stokkem
1.12B
110 km
80
16
dinsdag 30 juli
Lommel Barrier
1.12B
114,4 km
77
22
zondag 4 augustus
Rapertingen
1.12B
115,5 km
88
20
donderdag 8 augustus
Halen
1.12B
115,6 km
134
100
maandag 12 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.12C
98,8 km
67
1
donderdag 15 augustus
Tielt-Winge
1.12B
117 km
148
106
zaterdag 17 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
117,5 km
62
DNF
zondag 18 augustus
Liedekerkse Pijl
1.12 IC
170 km
175
65
donderdag 22 augustus
Aarschot
1.12B
70 km
42
41
zondag 25 augustus
BK Lommel U23
1.13 - BK
168 km
184
DNF (op 4r)
maandag 26 augustus
Putte
1.12
70 km
32
1
dinsdag 27 augustus
Tremelo
1.12B
115,2 km
73
11
zaterdag 31 augustus
Zutendaal
1.12B
115 km
87
24
dinsdag 3 september
Booischot-Pijpelheide
1.12B
117,5 km
58
7
zondag 8 september
Hamont-Achel
1.12
70 km
25
4
zondag 15 september
Momignies (Memorial Francy Leners)
1.12 IC
160 km
147
112
woensdag 18 september
Retie
1.12A
139 km
127
DNF
zaterdag 21 september
Meerhout
1.12B
113,4 km
128
67 (massaspurt)
zondag 22 september
Hoogstraten
1.12B
99,4 km
93
19
zaterdag 28 september
Tienen
Elite 1.12
158,4 km
80
DNF
 

2012 - 3e jaars belofte

Datum
Koers
Afstand
Uitslag
12 februari
Oefenkoers Zonhoven
85 km
8
18 februari
Oefenkoers Genk
75 km
16
25 februari
IC Beverbeek Classic
178 km
DNF (polsbreuk)
9 april
Retie
120 km
38
13 april
Heist-op-den-Berg
110 km
41
15 april
Dilsen-Stokkem
109 km
28
21 april
Zutendaal
85 km
9
29 april
PK Kortessem
137 km
17
1 mei
Kortessem (Mediaan Euregioklassement)
116 km
38
7 mei
Mal
102 km
15 (ligamenten gescheurd)
16 juni
Nieuwerkerken
116 km
65
19 juni
Romsée
81 km
9
24 juni
BvB Heusden-Zolder
170 km
26
1 juli
Nijlen
107 km
DNF (lek)
4 juli
Herenthout
103 km
9
8 juli
IC Breendonk
165 km
34
11 juli
Topcompetitie GP Stad Geel
155 km
81
13 juli
Geel
96 km
21
15 juli
BvB Ploegentijdrit Borlo
38 km
21
16 juli
Nieuwerkerken
112 km
4
22 juli
BvB Beauraing
155 km
DNF (lek)
25 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1
150 km
DNF (ijzertekort)
25-29 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
/
DNF1
31 juli
Lommel
112 km
23
4 augustus
Voorshoven
112 km
DNF
5 augustus
Rapertingen
110 km
30
9 augustus
Halen
126 km
80
13 augustus
Kotem
100 km
21
14 augustus
Hoeleden
120 km
24
19 augustus
Wellen
120 km
DNF
25 augustus
Herentals
117 km
23
30 augustus
Rummen
145 km
23
2 september
Westerlo
120 km
DNF (lek)
4 september
Booischot
120 km
15
8 september
IC Nieuwkerken-Waas
155 km
71
9 september
BvB Rochefort
164 km
DNF
12 september
Retie
143 km
70
15 september
Meerhout
111 km
31 (bloedarmoede
= EINDE SEIZOEN!)
 

2011 - 2e jaar belofte

Datum
Koers
Afstand
Uitslag
20 februari
Oefenkoers Genk
98 km
35
26 februari
IC Beverbeek Classic
175 km
DNF
6 maart
Brussel-Zepperen
145 km
53
13 maart
Polleur
108 km
DNF
27 maart
Trofee van Haspengouw
155 km
97
2 april
Amay
115 km
35
8 april
Heist-op-den-Berg
118 km
3
10 april
Kortessem (Mediaan Euregioklassement)
116 km
? (lek)
16 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
21 km
17
17 april
Dilsen-Stokkem
108 km
13
24 april
BvB Roeselare
160 km
? (ziek)
1 mei
PK Kortessem
137 km
22
8 mei
Glabbeek
120 km
52
14 mei
Pro Challenge Helchteren
167 km
69
21 mei
Buchten (Mediaan Euregioklassement)
92 km
11
2 juni
Donk
112 km
DNF
19 juni
Brunssum (Mediaan Euregioklassement)
112 km
20
26 juni
BvB Heusden-Zolder
164 km
155
9 juli
Welkenraedt
90 km
10
10 juli
Herderen
103 km
9
16 juli
Itegem
115 km
DNF
17 juli
Linter
116 km
81
18 juli
Nieuwerkerken
118 km
17
24 juli
Kerniel
103 km
6
27 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1
150 km
130
28 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 2
178 km
108
29 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 3: tijdrit
11,5 km
40
30 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 4
145 km
39
31 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 5
155 km
48
27-31 juli
Ronde van Vlaams-Brabant
639,5 km
39
6 augustus
Ronde van Namen rit 1
145 km
98
7 augustus
Ronde van Namen rit 2
150 km
91
8 augustus
Ronde van Namen rit 3
138 km
56
9 augustus
Ronde van Namen rit 4
150 km
98 (val)
10 augustus
Ronde van Namen rit 5
155 km
113
6-10 augustus
Ronde van Namen
738 km
70
13 augustus
Paal
112 km
13
20 augustus
Schaffen
118 km
13
23 augustus
Jauche
118 km
7
25 augustus
Jauche
118 km
5
23+25 augustus
Jauche
236 km
2
28 augustus
Hove
128 km
32
29 augustus
Putte
80 km
1
3 september
Zutendaal (Mediaan Euregioklassement)
103 km
55
/
Mediaan Euregioklassement
/
3
4 september
Molenbeek-Wersbeek
117 km
37
11 september
BvB Rochefort
167 km
83
17 september
Meerhout
117 km
27
18 september
Ekeren
87 km
11
25 september
Hoogstraten
105 km
13
1 oktober
Porcheresse
79 km
2
2 oktober
Nieuwrode
94 km
? (materiaalpech)
8 oktober
Lommel
96 km
10
9 oktober
Alken
99 km
27
 

2010 - 1e jaars belofte

Datum
Koers
Afstand
Uitslag
14 februari
Oefenkoers Koersel
84 km
DNS (afgelast, sneeuw)
21 februari
Oefenkoers Heppen
80 km
24
27 februari
IC Beverbeek Classic
170 km
DNF
7 maart
Linter
99 km
67
14 maart
Runkelen
115 km
16 (8e in peloton)
21 maart
Mol
150 km
60
28 maart
Meer
112 km
DNF
3 april
Baal
99 km
29 (5e in sprint)
6 april
Hakendover
120 km
36
9 april
Heist-op-den-Berg
110 km
61
25 april
Molenstede
113 km
34
1 mei
PK Kortessem
136 km
41 (spaak gebroken)
8 mei
Zutendaal
84 km
55
13 mei
Herk-de-Stad
113 km
DNF
15 mei
Helchteren
120 km
DNF
21 mei
Buchten (Euregio)
92 km
? (lek)
22 mei
Buchten (Euregio)
92 km
35
27 juni
Heusden
102 km
55
18 juli
Kerniel
110 km
44
19 juli
Nieuwerkerken
114 km
20 (4e in sprint)
28 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 1
152 km
58
29 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 2
144 km
129
30 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 3: tijdrit
11,5 km
138
31 juli
Ronde van Vlaams-Brabant rit 4
145 km
83
1 augustus
Ronde van Vlaams-Brabant rit 5
155 km
86
28 juli - 1 augustus
Ronde van Vlaams-Brabant
607,5 km
?
8 augustus
Voorshoven
116 km
10
12 augustus
Ronde van Antwerpen rit 1
112 km
96
13 augustus
Ronde van Antwerpen rit 2
140 km
121
14 augustus
Ronde van Antwerpen rit 3
162 km
76
15 augustus
Ronde van Antwerpen rit 4
185 km
58
12-15 augustus
Ronde van Antwerpen
599 km
?
21 augustus
Schaffen
116 km
46
22 augustus
Wellen
103 km
33
29 augustus
Hove
120 km
DNF
18 september
Meerhout
120 km
DNF
 

2009 - 2e jaars junior

Datum
Koers
Afstand
Uitslag
15 februari
Oefenkoers Heppen
60 km
24 (2e in peloton)
22 februari
Oefenkoers Wellen
71,5 km
17 (11e in peloton)
28 februari
Beverbeek Classic (IC)
90 km
54
7 maart
Arendonk
72 km
DNF
15 maart
Tongerlo
72 km
52 (1e in groep)
22 maart
Budingen
78 km
DNF
28 maart
Aubel
87 km
DNF
5 april
Rotem
72 km
21 (20e in peloton)
19 april
Tessenderlo
84 km
49 (48e in peloton)
25 april
Rotselaar
96 km
111
3 mei
BvB Korbeek-Lo
130 km
DNF (val + lek)
9 mei
BvB Wortegem
123 km
DNF
17 mei
PK Kortessem
117 km
27
22 mei
Ronde van Vlaamse Ardennen rit 1
112 km
81
23 mei
Ronde van Vlaamse Ardennen rit 2
115 km
? (derailleur kapot)
24 mei
Ronde van Vlaamse Ardennen rit 3: ploegentijdrit
9 km
21
24 mei
Ronde van Vlaamse Ardennen rit 4
82 km
79
22-24 mei
Ronde van Vlaamse Ardennen
318 km
?
31 mei
Mol
80 km
29
1 juni
Schulen
87 km
28
28 juni
Velm
85,5 km
30
5 juli
Herderen
79,5 km
19
18 juli
Herk de Stad
97 km
DNF (hoogtestage)
26 juli
Hasselt
85 km
53
31 juli
UCI Luik-La Gleize rit 1
92 km
155
1 augustus
UCI Luik-La Gleize rit 2a: tijdrit
12 km
31
1 augustus
UCI Luik-La Gleize rit 2b
94 km
62 (13e in sprint)
2 augustus
UCI Luik-La Gleize rit 3
104 km
? (val)
31 juli - 2 augustus
UCI Luik-La Gleize
302 km
?
8 augustus
Maaseik
95 km
10 (2e in sprint)
9 augustus
Lanaken
90 km
19 (1e in sprint)
16 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
94 km
29
22 augustus
Herentals
88 km
39 (9e in sprint)
23 augustus
Vliermaal
80 km
16 (8e in sprint)
26 augustus
BvB TT Adinkerke
19,1 km
70
30 augustus
Hamont
90 km
11
31 augustus
Mal (Tongeren)
100 km
11
5 september
Paal
90 km
27 (1e in sprint)
6 september
Eksel
88 km
9 (7e in sprint)
12 september
Lommel
81 km
22 (8e in sprint)
19 september
Kortijs
88,5 km
14 (12e in sprint)
20 september
Hoeselt
85 km
17 (14e in sprint)
26 september
Geel
85 km
17 (8e in sprint)
3 oktober
Herk-de-Stad
94 km
29 (5e in sprint)
10 oktober
Alken
88,5 km
27 (1e in sprint)
 

2008 - 1e jaars junior

Datum
Koers
Afstand
Uitslag
28 februari
Oefenkoers Heppen
60 km
DNF
4 mei
Nieuwerkerken
88 km
DNF
12 mei
Schulen
87 km
DNF
18 mei
PK Kortessem
117 km
DNF (val)
13 juli
Halen
84 km
51
27 juli
Groot-Gelmen
87,5 km
DNF
30 juli
Criterium Peer
55 km
DNF
17 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
94 km
DNF
12 september
Tessenderlo
80 km
22
21 september
Hoeselt
85 km
DNF
28 september
Meer
84 km
30 (8e in peloton)
4 oktober
Herk-de-Stad
99,5 km
27
11 oktober
Alken
88 km
30