The Wouters Brothers

Click here to edit subtitle

Uitslagen Ruben

2017 - 1e jaars elite zonder contract

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 19 februari
Heusden-Zolder
Clubkampioenschap
80 km
27
9
zondag 5 maart
Zepperen
1.18 Open
66 km
100
45
zondag 19 maart
Booischot Pijpelheide
1.18 Open
84 km
103
18
zaterdag 25 maart
Beerzel (Putte)
1.12B
120 km
163
108
zondag 26 maart
Sint-Truiden
1.12B
119 km
164
71
woensdag 5 april
Memorial Staf Segers - Schoten
Elite 1.12 - IC2
134 km
143
DNF
zondag 9 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
99 km
98
37
zaterdag 15 april
Zutendaal
1.18 Open
80 km
134
58
maandag 17 april
Retie
1.12B
119 km
95
45
dinsdag 18 april
Neerpelt
1.18 Open
100 km
75
40
zaterdag 22 april
G.P. Juul Marinus Zandhoven Pulderbos
Elite 1.12 - IC2
140 km
148
40
zondag 23 april
Nieuwrode
1.18 Open
99 km
133
DNF (pech)
maandag 1 mei
Kortessem
1.12B
114 km
129
53
Mabs4.0: 53
zondag 7 mei
Trofee Maarten Wynants Helchteren
Elite IND
155,8 km
113
DNF
zondag 14 mei
PK Hamont-Achel
1.12A
121,5 km
71
30
L.El.zc: 12
zondag 21 mei
Othée
1.18.2
82,5 km
64
4
zondag 28 mei
Grote Prijs Wezembeek-Oppem
Elite 1.12 - IC2 BVB
139,2 km
140
DNF
Team BvB: 20
dinsdag 30 mei
Mol Rauw
1.12B
120 km
61
47
zaterdag 3 juni
Houthalen-Helchteren
1.12B
120 km
55
DNF
zondag 4 juni
Sinksenkoers Averbode
Elite 1.12 - IC2
132,5 km
146
89
zondag 11 juni
Kotem-Maasmechelen
1.12B
103 km
61
9
zondag 25 juni
Heusden-Zolder
1.12B
106,3 km
62
26
zondag 2 juli
BK Ploegentijdrijden (B-titel)
TT - TTT
45 km
28
23 (1h3'29"602, 42,52 km/h)
maandag 3 juli
Schaal Schoeters Beveren
Elite 1.12 - IC1
156 km
152
83
zondag 16 juli
Brecht
1.18 Open
80 km
113
54
vrijdag 21 juli
Schaal Marcel Indekeu Hulshout
1.12A
140 km
140
DNF (val)
zondag 23 juli
Kerniel
1.12A
145 km
100
39
Mabs4.0: 21
maandag 31 juli
Lommel-Barrier
1.12B
114 km
47
19
zondag 6 augustus
Rapertingen
1.12B
118 km
78
22 (hele koers in kopgroep)
zondag 13 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
108 km
69
14 (aanvallend)
maandag 14 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.18 Open
99 km
85
24
maandag 21 augustus
Geetbets
1.12B
119 km
35
DNF (lek)
zondag 27 augustus
Pijl van Heerlerheide
Elite-Mannen/Beloften
80 km
51
24
Mabs4.0: 7
maandag 28 augustus
Putte
1.12 - GO
70 km
30
16
dinsdag 29 augustus
Tremelo-Baal
1.12B
120 km
97
22
zaterdag 2 september
Zutendaal
1.12B
109 km
82
34
Mabs4.0: 8
zondag 3 september
Grote Prijs Stone-Lux Meerhout
Elite 1.12 - IC2
134 km
125
70
zaterdag 9 september
60e GP Gemeentebelangen Nieuwkerken-Waas
Elite 1.12 - IC1
155 km
122
90
zondag 10 september
Memorial Stanny Verlooy - Aartselaar
Elite 1.12 - IC1
160 km
132
DNF (val)
zondag 8 oktober
Alken
1.18 Open
99 km
71
32
 

2016 - 4e jaars belofte

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 28 februari
Brustem
1.12B
120 km
135
op 3r (ziek)
zondag 6 maart
Neerlinter-Heide
1.12B
104 km
103
35
zaterdag 12 maart
Perwez
1.12
115,36 km
111
DNF (halfweg)
zondag 20 maart
Zuidkempense Pijl Mol
Elite 1.12 IC1
160 km
190
49
zaterdag 26 maart
Beerzel (Putte)
1.12B
120 km
194
142
zondag 27 maart
Sint-Truide
1.12B
120 km
137
83
maandag 28 maart
Retie
1.12B
120 km
84
41
dinsdag 29 maart
Neerpelt
1.12C
100 km
71
op 6r
woensdag 6 april
Memorial Staf Segers - Scheldeprijs - Schoten
Elite 1.12 IC2
143,8 km
148
86
zondag 10 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
108,9 km
108
23
zaterdag 16 april
Zutendaal
1.12C
80 km
101
38
zondag 17 april
Nieuwrode
1.12C
99 km
78
59 (op 1r)
zaterdag 23 april
Grote Prijs Juul Marinus Zandhoven
Elite 1.12 IC2
138 km
144
43 (lek op 5km)
zondag 24 april
G.P. Affligem
Elite 1.12 IC1
159,9 km
191
DNF (val 60 km)
zondag 1 mei
Kortessem
1.12B
114 km
131
42
Mabs4.0: 42
zondag 8 mei
Houthalen-Helchteren
Elites m.c./z.c./U23
160 km
94
DNF (na 95 km)
zaterdag 14 mei
Houthalen-Helchteren
1.12B
120 km
55
17
zondag 15 mei
Sinksenkoers Morgan Blue Classic - Averbode
Elite 1.12 IC2
140 km
145
DNF (op 2r)
zondag 22 mei
Othée
1.18.2
82,5 km
65
19
dinsdag 31 mei
Mol Rauw
1.12B
117 km
49
8
zondag 5 juni
Hamont Achel
1.12B
108 km
69
7
vrijdag 17 juni
Buchten
Elite/U23/Amat.
92 km
61
AFG (noodweer)
Mabs4.0: 13
zondag 19 juni
Bergcriterium Brunssum
Elite/U23/Amat.
102,6 km
80
35
Mabs4.0: 7
zondag 26 juni
Heusden-Zolder
1.12C
100 km
34
5 (aanvallend)
maandag 4 juli
GP Gemeenten Beveren Schaal Schoeters
Elite 1.12 IC1
158 km
166
64 (peloton 1)
zaterdag 9 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
75
60
zondag 17 juli
Brecht
1.12C
80 km
108
55
maandag 18 juli
Nieuwerkerken
1.12B
114 km
83
47
donderdag 21 juli
Schaal Marcel Indekeu - Hulshout
1.12A
140 km
193
60
zondag 24 juli
Kerniel
1.12B-PK
119 km
118
69
PK U23: 10
Mabs4.0: 5
maandag 1 augustus
Lommel-Barrier
1.12B
114 km
50
20
zondag 7 augustus
Hasselt (Rapertingen)
1.12B
115,5 km
65
DNF (ziek)
zondag 14 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
108 km
70
DNF
maandag 15 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.12C
99 km
82
22
zaterdag 3 september
Zutendaal
1.12B
115 km
84
45
Mabs4.0: 6
zondag 4 september
Meerhout
Elite 1.12 IC2
137 km
138
76
zaterdag 10 september
Geel
1.12B
100 km
76
DNF
zondag 11 september
Zepperen
1.12B
120 km
47
32
woensdag 14 september
GP Jean-Pierre Monseré - Retie
1.12A
140 km
109
DNF (na 100 km)
zondag 18 september
Meerle (Hoogstraten)
1.12B
108 km
86
DNF
zondag 2 oktober
Porcheresse
1.18.2
80,3 km
60
DNF
zaterdag 8 oktober
Lommel Kolonie
1.12B
106 km
49
DNF
zondag 9 oktober
Alken
1.12C
98,8 km
75
6
 

2015 - 3e jaars belofte

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 22 februari
Runkelen-Duras
Clubkamp.
81,7 km
35
26
zondag 1 maart
Omloop van Haspengouw - Brustem - Sint-Truiden
1.12B
118 km
161
41
zondag 15 maart
Nieuwrode
1.12C
95 km
186
119
zondag 22 maart
Budingen Zoutleeuw
1.12B
102 km
151
DNF (valpartij)
zaterdag 28 maart
3e Memorial Jos Huysmans - Beerzel (Putte)
1.12B
120 km
167
91
zondag 5 april
Kortenbos (Sint-Truiden)
1.12B
120 km
162
114 (op 2r)
maandag 6 april
Retie
1.12B
120 km
135
90
zondag 12 april
Duffel
1.12B
109 km
229
ongeveer 40e
zaterdag 18 april
Zutendaal
1.12C
80 km
104
72
zondag 19 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
109 km
70
42
zondag 26 april
Molenstede
1.12B
118 km
143
DNF (4/13 r)
vrijdag 1 mei
Kortessem (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
114 km
128
32 (2r aanval)
Mediaan: 32
zaterdag 2 mei
Alken
Gentlemen
65 km
83
17
zondag 10 mei
Schoten
1.12C
96 km
76
28
maandag 11 mei
Mal-Tongeren
1.12B
100 km
51
38 (op 1r)
zaterdag 16 mei
Houthalen-Helchteren
Elite m.c./z.c./U23
170 km
127
DNF (5/17 r)
zaterdag 30 mei
Rotselaar
1.12C
96 km
115
52
dinsdag 2 juni
Mol Rauw
1.12B
117 km
60
41
zondag 7 juni
Hamont-Achel
1.12B
112,5 km
56
20 (aanvallend)
vrijdag 19 juni
Buchten (Mediaan Euregioklassement)
Elite/U23/Amat.
92 km
70
34
Mediaan: 17
zondag 21 juni
Brunssum (Mediaan Euregioklassement)
Elite/U23/Amat.
102,6 km
40
25
Mediaan: 13
woensdag 24 juni
Stadsprijs Tienen
1.12B
111 km
125
DNF (op 2r)
zondag 28 juni
Heusden-Zolder
1.12C
115 km
68
22
zaterdag 4 juli
Herenthout
1.12B
116,2 km
60
DNF (na 1 uur)
zaterdag 11 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
72
38
zondag 19 juli
Kerniel - Borgloon (Mediaan Euregioklassement)
1.12B - PK
109,7 km
101
83
Mediaan: 11
dinsdag 21 juli
54e Schaal Indekeu Hulshout
1.12A
140 km
160
85 (peloton)
zaterdag 25 juli
Geel Oosterlo
1.12B
114 km
76
DNF (stormweer)
maandag 27 juli
Lommel-Barrier
1.12B
114 km
51
14 (aanvallend)
dinsdag 28 juli
Tremelo
1.12B
108 km
101
44
zondag 2 augustus
Hasselt
1.12B
120 km
56
13 (aanvallend)
zondag 9 augustus
Geel-Elsum
1.12B
102,3 km
81
DNF (lek)
zondag 16 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
108 km
71
DNF (17/23 r)
zaterdag 5 september
Zutendaal (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
115 km
71
DNF (lek 1e r)
Mediaan: 12
zondag 6 september
Molenbeek-Wersbeek
1.12B
116 km
49
37
zondag 13 september
Schoot-Tessenderlo
1.12C
97,2 km
57
28
woensdag 16 september
GP Jean-Pierre Monseré - Retie
1.12A
139 km
104
DNF (spaakbreuk)
zondag 20 september
Meerle (Hoogstraten)
1.12B
108 km
62
DNF (halfkoers)
zondag 18 oktober
PK Cyclocross Heusden-Zolder (Eversel)
Veldrijden Form. B
55'26"
40
38 (op 1r)
 

2014 - 2e jaars belofte

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 16 februari
Zepperen
Clubkamp.
97 km
40
32
zondag 2 maart
Brustem - Sint-Truiden
1.12B
118 km
156
DNF (op 2r)
zondag 9 maart
Neerlinter-Heide
1.12B
120 km
123
47 (peloton)
zondag 16 maart
Nieuwrode
1.12B
117,6 km
306
DNF (opgehouden)
zaterdag 29 maart
Putte (Beerzel)
1.12B
120 km
283
184
zondag 6 april
Sint-Truiden
1.12B
120 km
200
83
zaterdag 12 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
TT - PK
32,8 km
12
8 (48'03")
zondag 13 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
109 km
77
29
zaterdag 19 april
Zutendaal (BK studenten hoger onderwijs)
1.12C
80 km
166
student: 47
47
student: 17
maandag 21 april
Retie
1.12B
120 km
115
DNF (15/20 ronden)
zondag 27 april
Molenstede
1.12B
118 km
114
DNF (halfkoers shifter los)
donderdag 1 mei
Kortessem (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
113,4 km
97
63 (op 1r: te koud door regenval)
maandag 5 mei
Mal-Tongeren
1.12B
90,2 km
82
37
zondag 11 mei
Zonhoven (Open PK)
1.12B
104,5 km
75
26
U23 LB: 12
zaterdag 17 mei
Othée
1.18.2
78 km
100
37
zondag 18 mei
Boutersem
1.12B
120 km
150
DNF (na 68 km)
zondag 25 mei
Ramsel Herselt
1.12B
119 km
123
43
donderdag 29 mei
Herk-de-Stad
1.12B
112,7 km
71
ged. 54 (valpartij)
vrijdag 30 mei
Kontich
1.12B
108 km
95
DNF (op 3r)
zondag 1 juni
Hamont-Achel
1.12B
112,5 km
45
39
zondag 8 juni
Heusden-Zolder (Eversel)
1.12C
102 km
33
9
vrijdag 20 juni
Buchten (NL) (Mediaan Euregioklaseement)
Crit.
92 km
83
38
Mediaan: 20
zondag 22 juni
Brunssum (NL) (Mediaan Euregioklaseement)
Crit.
102,6 km
60
38
Mediaan: 21
zondag 29 juni
Heusden-Zolder
1.12C
100 km
52
35 (gedeeld)
zaterdag 5 juli
Kontich
1.12C
83,7 km
101
43
zaterdag 12 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
85
65
zondag 13 juli
Montenaken
1.12C
77 km
48
40
maandag 14 juli
Nieuwerkerken
1.12B
114 km
59
44 (gedeeld)
dinsdag 15 juli
Keerbergen
1.12B
114,4 km
144
89 (gedeeld, op 3r)
zondag 20 juli
Kerniel (Mediaan Euregioklaseement)
1.12B
109,7 km
117
73 (gedeeld)
Mediaan: 21
maandag 28 juli
Lommel
1.12B
114,4 km
61
31
dinsdag 29 juli
Kapellen
1.12 GO
70 km
46
DNF (ongeveer 35e)
zondag 10 augustus
Geel (Elsum)
1.12B
102,3 km
57
36 (gedeeld, na 7r)
maandag 18 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.12C
99 km
54
27
zaterdag 30 augustus
Boortmeerbeek-Schiplaken
1.12C
90 km
63
DNF (lek)
maandag 1 september
Putte (Mechelen)
1.12 GO
70 km
36
28 (na 50 km)
zaterdag 6 september
Zutendaal (Mediaan Euregioklassement)
1.12B
115 km
76
DNF (na 80 km)
Stand: 18
zaterdag 13 september
Nieuwkerken-Waas
1.12 IC1
155 km
133
115
zondag 14 september
Schoot-Tessenderlo
1.12C
97,2 km
68
35
zaterdag 20 september
Kleine Brogel
1.12C
80 km
75
33
zondag 21 september
Meerhout
1.12 IC2
134,4 km
111
op 3 ronden
zaterdag 27 september
Tienen
Elite 1.12 Open
156 km
152
90
zondag 5 oktober
Nieuwrode
1.12C
92,4 km
91
19
zaterdag 11 oktober
Lommel - Kolonie
1.12B
104 km
91
DNF (na 5r)
zondag 12 oktober
Alken
1.12C
99 km
100
38 (6r in aanval)
 

2013 - 1e jaars belofte

Datum
Koers
Categorie
Afstand
Deelnemers
Uitslag
zondag 17 februari
Leopoldsburg
Clubkamp.
80 km
62
15
zondag 3 maart
Heide-Linter
1.12B
120 km
151
70
zondag 10 maart
Nieuwrode
1.12B
117,6 km
181
DNF (val)
zondag 17 maart
Mol-Sluis
1.12 IC
150 km
185
125
zondag 31 maart
Sint-Truiden
1.12B
120 km
116
DNF (na 110 km)
maandag 1 april
Retie
1.12B
120 km
132
DNF (na 30 km)
zondag 7 april
Tourinnes Saint Lambert
1.12/1.13
116,6 km
104
DNF (val 1,6km)
zaterdag 13 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
TT - PK
32,8 km
9
8 (tijd: 47'57")
zondag 14 april
Dilsen-Stokkem
1.12B
110 km
136
DNF (halfkoers)
zaterdag 20 april
BK Studenten Zutendaal
1.12C
80 km
102
38
zondag 28 april
PK Sint-Lambrechts-Herk
1.12B PK
131,6 km
75
Totaal: 43
U23: 30
woensdag 1 mei
Kortessem
1.12B
121,5
110
40 (4e in peloton)
zondag 5 mei
Othée
1.12/1.13
117
69
DNF (na 44 km)
maandag 6 mei
Mal-Tongeren
1.12B
100
52
28
zaterdag 11 mei
Pro Challenge Helchteren
Elite m.c./z.c./U23
169,6 km
67
DNF (halfkoers)
zaterdag 18 mei
Houthalen-Helchteren
1.12B
120 km
45
27
zaterdag 25 mei
Rotselaar
1.12C
96,6 km
126
34 (aanvallend)
vrijdag 14 juni
Buchten (Euregioklassement)
1.12B
92km
73
50
zondag 23 juni
Halen
1.12B
117 km
95
DNF (ketting)
zondag 30 juni
Heusden-Zolder
1.12C
100 km
80
DNF
woensdag 3 juli
Herenthout
1.12B
113,4 km
115
DNF
zaterdag 6 juli
Welkenraedt
1.18.2
83,6 km
170
30
zondag 7 juli
Nijlen
1.12B
117 km
150
116
zondag 14 juli
Ploegentijdrit Borlo
TT - TTT
37,4 km
25
12 (48'39,895")
dinsdag 16 juli
Keerbergen
1.12B
114,4 km
134
DNF (aanrijding)
vrijdag 19 juli
Geel-St.Dimpna
1.12B
96 km
90
DNF
zondag 21 juli
Hulshout
1.12A
140 km
208
DNF (op 2r)
zondag 28 juli
Dilsen-Stokkem
1.12B
110 km
80
DNF (halfkoers)
dinsdag 30 juli
Lommel Barrier
1.12B
114,4 km
77
47
zondag 4 augustus
Rapertingen
1.12B
115,5 km
88
38
donderdag 8 augustus
Halen
1.12B
115,6 km
134
DNF (op 2r)
maandag 12 augustus
Kotem-Maasmechelen
1.12C
98,8 km
67
35
donderdag 15 augustus
Tielt-Winge
1.12B
117 km
148
73
zaterdag 17 augustus
Sint-Lambrechts-Herk
1.12B
117,5 km
62
DNF
zondag 18 augustus
Ulbeek-Wellen
1.12B
102,6 km
40
DNF
donderdag 22 augustus
Aarschot
1.12B
70 km
42
32
zondag 25 augustus
Hove
1.13
119,9 km
46
26
maandag 26 augustus
Putte
1.12
70 km
32
21
dinsdag 27 augustus
Tremelo
1.12B
115,2 km
73
42
zaterdag 31 augustus
Zutendaal
1.12B
115 km
87
DNF
zondag 8 september
Hamont-Achel
1.12
70 km
25
21
zondag 15 september
Schoot-Tessenderlo
1.12C
91,8 km
85
26
zaterdag 21 september
Meerhout
1.12B
113,4 km
128
DNF
zondag 22 september
Hoogstraten
1.12B
99,4 km
93
50
zaterdag 28 september
Tienen
Elite 1.12 Open
158,4 km
80
DNF (na 1 uur)
zondag 6 oktober
Rumst
1.12B
114,4 km
160
DNF (halfkoers)
zaterdag 12 oktober
Lommel
1.12B
100,8 km
78
DNF (na 1 uur)
 

2012 - 2e jaars junior

Datum
Koers
Afstand
Deelnemers
Uitslag
12 februari
Leopoldsburg
60 km
31
16 (aanvallend)
25 februari
Beverbeek
90 km
154
37 (5x aanval)
26 februari
Brustem
87 km
75
7 (2e in groepje)
4 maart
Tienen-Zepperen
/
174
74 (laatste peloton)
11 maart
Tongerlo bij Bree
/
137
38 (6 ronden kopgr.)
18 maart
Tessenderlo
/
96
49 (ziek)
1 april
Rotem Dilsen
77 km
38
16 (aanvallend)
6 april
Ster van Zuid-Limburg proloog: Borlo
5 km
184
82 (tijd: 7'14")
7 april
Ster van Zuid-Limburg rit 1
120 km
184
123 (gelost door val)
8 april
Ster van Zuid-Limburg rit 2
/
157
142
9 april
Ster van Zuid-Limburg rit 3
/
157
126
6-9 april
Ster van Zuid-Limburg
/
184
?
14 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
16 km
65
6 (tijd: 22'53")
15 april
Tessenderlo
95 km
118
53
21 april
Overpelt
85 km
50
15
28 april
Rotselaar
95 km
72
6 (3e in groepje)
1 mei
Nationale Testtijdrit Borlo
20 km
42
35 (gem. 41,2 km/h)
8 mei
Mol Ezaart
88 km
60
18 (gem. 42 km/h)
12 mei
Zutendaal
80 km
91
43
17 mei
Ster der Vlaamse Ardennen rit 1
115 km
/
?
18 mei
Ster der Vlaamse Ardennen rit 2a: ploegentijdrit
10 km
29
16
18 mei
Ster der Vlaamse Ardennen rit 2b
/
/
? (gelost)
19 mei
Ster der Vlaamse Ardennen rit 3
/
/
DNF
17-19 mei
Ster der Vlaamse Ardennen
/
/
DNF3
27 mei
Belgisch Kampioenschap
135 km
199
109 (gem 43,7 km/h)
28 mei
Scherpenheuvel-Averbode
/
/
DNF (na 38 km)
9 juni
Geel
/
/
DNF (spaken kapot)
23 juni
Meerhout
96 km
59
40
30 juni
Herenthout
92 km
71
24 (gem. 43 km/h)
1 juli
Mol-Rauw
85 km
65
30
6 juli
St. Martinusprijs - Kontich proloog Waarloos
8,3 km
176
93 (tijd: 11'22")
7 juli
St. Martinusprijs - Kontich rit 1
135 km
146
126
8 juli
St. Martinusprijs - Kontich rit 2a: ploegentijdrit
23 km
/
? (tijd: 32'30")
8 juli
St. Martinusprijs - Kontich rit 2b
127 km
134
49
9 juli
St. Martinusprijs - Kontich rit 3
115 km
126
49
6-9 juli
St. Martinusprijs - Kontich
408,3 km
176
?
14 juli
Herk de Stad
97 km
/
DNF (4e r., ziek)
21 juli
Hoeselt
85 km
/
DNF (6e ronde)
29 juli
Geel-Stelen
84 km
64
30 (premie 4e r.)
5 augustus
Balen-Steeg
85 km
28
8 (kopgroep)
11 augustus
Vorselaar
117 km
40
22
12 augustus
Mol-Grompel
84 km
58
16 (aanvallend)
19 augustus
Drieslinter
88 km
/
DNF (3e ronde)
23 augustus
Aarschot
50 km
30
12
27 augustus
Mal-Tongeren
75 km
28
10
1 september
Herenthout
95 km
96
39
5 september
Peer
/
/
13
8 september
Lommel-Barrier
85 km
41
24
12 september
Peer
/
/
17
15 september
Meerhout
85 km
55
27
22 september
Geel
86 km
87
14
6 oktober
Herk de Stad
94 km
/
DNF (krampen)
13 oktober
Alken
89 km
/
DNF
 

2011 - 1e jaars junior

Datum
Koers
Afstand
Deelneemers
Uitslag
13 februari
Zonhoven
65 km
/
DNF (materiaalpech)
20 februari
Leopoldsburg
63 km
49
19
27 februari
Brustem
87 km
54
19
6 maart
Tienen-Zepperen (IC)
89 km
/
DNF (40 km gereden)
13 maart
Tongerlo bij Bree
/
/
DNF (door val in pel.)
20 maart
Budingen-Zoutleeuw
/
/
DNF (halfkoers na val)
27 maart
Aalst bij Sint-Truiden (BvB)
105 km
/
DNF (1 ronde minder)
3 april
Mol-Heidehuizen
86 km
46
25 (79 km gereden)
9 april
Zutendaal
/
/
DNF
16 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
15,5 km
46
14 (4e eerstejaars)
17 april
Tessenderlo
84 km
68
48 (aanvallend)
1 mei
Hoboken (IC)
100 km
/
DNF (45 km, 2x val)
7 mei
Lommel
/
/
DNF (val 7e ronde)
15 mei
PK Peer
98
55
35 (aanvallend)
22 mei
Borgloon
/
/
DNF (halfkoers, pech)
29 mei
Mol-Rauw
/
60
24 (vlucht)
3 juli
Mol-Rauw
/
69
49
10 juli
Halen
/
89
14 (1e pelotonspurt)
16 juli
Herk de Stad
/
/
DNF (veel wind)
23 juli
Neerpelt
92 km
47
24 (gem. 42 km/h)
27 juli
Nacht van Peer
/
34
18
31 juli
Rapertingen
/
72
42
7 augustus
Angreau-Honelles (BvB)
/
/
DNF (na 4 ronden)
15 augustus
Hoeleden
/
69
30
28 augustus
Hamont
/
/
DNF (spaak kapot)
31 augustus
Adinkerke (BvB)
119,1 km
116
91
4 september
Hechtel-Eksel
86,4 km
48
23
7 september
PK Piste Peer
/
/
?
10 september
Lommel-Barrier
/
70
30
18 september
Hoeselt
/
/
DNF (gelost)
24 september
Geel
/
/
DNF (lek na 2,5 km)
1 oktober
Herk de Stad
/
78
60
 

2010 - 2e jaars nieuweling

Datum
Koers
Afstand
Deelnemers
Uitslag
28 februari
Brustem
/
/
DNF (slecht weer)
7 maart
Zepperen
48 km
84
40
5 april
Attenrode
70 km
/
DNF (24 km)
8 april
PK Tijdrijden Leopoldsburg
16,6 km
75
29 (tijd: 27'49")
25 april
Zonhoven
66 km
47
23
9 mei
PK Sint-Lambrechts-Herk
75 km
69
19
15 mei
Tessenderlo-Hulst
/
44
38 (val, 2 ronden minder)
22 mei
Buchten (NL)
50 km
43
21
6 juni
Jesseren
64 km
/
DNF (halfkoers)
27 juni
Grazen-Geetbets
60 km
62
38
4 juli
Mol-Rauw
74 km
47
19
17 juli
Kerniel
62 km
58
40
25 juli
Geel
66 km
74
25
28 juli
Nacht van Peer (criterium)
38 km
43
23
1 augustus
Houthalen
57 km
32
22
2 augustus
Lommel (criterium)
45 km
40
16 (regenweer))
15 augustus
Kerkom
/
/
DNF (slecht weer)
21 augustus
Alt-Hoeselt
64 km
43
26
29 augustus
Achel
53 km
35
16
1 september
PK piste Peer (puntenkoers-grote finale, temporonden-kleine finale)
/
/
?
4 september
Paal
65 km
51
15 (aanval laatste ronde)
8 september
PK piste Peer (scracth, positieve afvalling)
/
/
15
11 september
Heusden
60 km
49
20
19 september
Runkelen (Sint-Truiden)
68 km
57
38
25 september
Geel Winkelomheide
67 km
50
16 (regenweer)
3 oktober
Corswarem
53 km
75
26
9 oktober
Lommel (kolonie)
57 km
55
33
10 oktober
Alken
52 km
43
26