The Wouters Brothers

Click here to edit subtitle

Programma Ruben

Programma Rutger

dinsdag 1 mei: Kortessem
Categorie: 1.12B
Afstand: 14 x 8 km = 112 km
Start: 14.30 uur
Adres: Cafe Den Hoek, Dorpsstraat 43, 3720 Kortessem

zondag 6 mei: Houthalen-Helchteren
Categorie: Elite IND
Afstand: 160 km
Start: 15.00 uur
Adres: Don Boscoschool, Don Boscostraat 6, 3530 Houthalen-Helchteren

zaterdag 12 mei: Zandhoven-Pulderbos
Categorie: Elite 1.12 - IC 2 NAT
Afstand: 144,1 km
Start: 14.00 uur
Adres: Gemeentezaaltje, Dorp, 2242 Pulderbos

zondag 13 mei: Schoten
Categorie: 1.18 Open
Afstand: 96 km
Start: 14.30 uur
Adres: Fietsen Leten, Villerslei 42, 2900 Schoten

dinsdag 15 mei: Lommel-Lutlommel
Categorie: 1.12A
Afstand: 23 x 5,6 km = 129 km
Start: 16.00 uur
Adres: Café Brouwershuis, Lutlommel 64, 3920 Lommel

zaterdag 19 mei: Houthalen-Helchteren
Categorie: 1.18 Open
Afstand: 90 km
Start: 15.00 uur
Adres: Oud Gemeentehuis, St. Trudoplein, 3530 Helchteren

zondag 20 mei: Sinksenkoers Averbode (indien selectie)
Categorie: Elite 1.12 - IC 1 NAT
Afstand: 153 km
Start: 12.30 uur
Adres: Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 Averbode

maandag 21 mei: Meldert-Hoegaarden (o.v.)
Categorie: 1.18 Open
Afstand: 90 km
Start: 15.00 uur
Adres: Café Odette, Sint Ermelindisstraat, 3320 Hoegaarden Meldert

zondag 27 mei: Kotem-Maasmechelen
Categorie: 1.12B
Afstand: 27 x 3,8 km = 103 km
Start: 15.00 uur
Adres: Café Ponderosa, Grotestraat 350, 3631 Kotem-Maasmechelen
dinsdag 1 mei: Kortessem
Categorie: 1.12B
Afstand: 14 x 8 km = 112 km
Start: 14.30 uur
Adres: Cafe Den Hoek, Dorpsstraat 43, 3720 Kortessem

donderdag 3 mei: Kortenaken-Stok
Categorie: 1.12B
Afstand: 10 x 11,7 km = 117 km
Start: 18.00 uur
Adres: Parochiecentrum, Helstraat 40, 3470 Kortenaken

zondag 6 mei: Houthalen-Helchteren
Categorie: Elite IND
Afstand: 160 km
Start: 15.00 uur
Adres: Don Boscoschool, Don Boscostraat 6, 3530 Houthalen-Helchteren

donderdag 10 mei: Kumtich-Tienen
Categorie: 1.12B
Afstand: 120 km
Start: 15.00 uur
Adres: Dorpscafé, St-Barbarastraat 1, 3300 Kumtich

zaterdag 12 mei: Zandhoven-Pulderbos
Categorie: Elite 1.12 - IC 2 NAT
Afstand: 144,1 km
Start: 14.00 uur
Adres: Gemeentezaaltje, Dorp, 2242 Pulderbos

zondag 13 mei: Schoten
Categorie: 1.18 Open
Afstand: 96 km
Start: 14.30 uur
Adres: Fietsen Leten, Villerslei 42, 2900 Schoten

dinsdag 15 mei: Lommel-Lutlommel
Categorie: 1.12A
Afstand: 23 x 5,6 km = 129 km
Start: 16.00 uur
Adres: Café Brouwershuis, Lutlommel 64, 3920 Lommel

zaterdag 19 mei: Houthalen-Helchteren
Categorie: 1.18 Open
Afstand: 90 km
Start: 15.00 uur
Adres: Oud Gemeentehuis, St. Trudoplein, 3530 Helchteren

zondag 20 mei: Sinksenkoers Averbode
Categorie: Elite 1.12 - IC 1 NAT
Afstand: 153 km
Start: 12.30 uur
Adres: Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 Averbode

maandag 21 mei: Meldert-Hoegaarden
Categorie: 1.18 Open
Afstand: 90 km
Start: 15.00 uur
Adres: Café Odette, Sint Ermelindisstraat, 3320 Hoegaarden Meldert

zondag 27 mei: Kotem-Maasmechelen
Categorie: 1.12B
Afstand: 27 x 3,8 km = 103 km
Start: 15.00 uur
Adres: Café Ponderosa, Grotestraat 350, 3631 Kotem-Maasmechelen